دانلود پکیج

تور بلغارستان نوروز 1401

نام هتل درجه هتل خدمات
نرخ اتاق 2 تخته نرخ اتاق 1 تخته نرخ کودک 6 تا 12 سال نرخ کودک 2 تا 6 سال موقعیت مکانی توضیحات
هتل 4 یا 5 ستاره B.B
هتل 4 یا 5 ستاره B.B

0 یورو

این تور در حال حاضر برگزار نمیشود

این تور در حال حاضر برگزار نمیشود
هتل 4 یا 5 ستاره
درجه هتل
درجه هتل
خدمات

B.B

هتل 4 یا 5 ستاره
درجه هتل
درجه هتل
خدمات

B.B

نرخ اتاق 2 تخته

0 یورو

نرخ اتاق 1 تخته

نرخ کودک 6 تا 12 سال

نرخ کودک 2 تا 6 سال

موقعیت مکانی
توضیحات

اطلاعات تور

نوع تور نقاط ناشناخته, ساحل, هنر و فرهنگ, طبیعت گردی,
روزهای رفت پنجشنبه,
روزهای برگشت جمعه, شنبه,
مدت اقامت 8 شب و 9 روز,
مناسب برای خانواده همراه با کودکان, زوج ها, افراد مجرد, جوانان,
هزینه متوسط,
خدمات صبحانه, بیمه مسافرتی, گرفتن ویزا, گشت شهری, ترانسفر فرودگاهی,
سطح سختی متوسط,
محل اقامت هتل, تخت و صبحانه,
حمل و نقل هواپیما,
برنامه سفر
روز اول : سفر لز تهران و فرودگاه امام خمینی شروع شده و پس از رسیدن به فرودگاه استانبول به سمت شهر وارنا، پایتخت بلغارستان ادامه مسیر می دهیم. پس از طی تشریفات مرزی و رسیدن به شهر زیبای وارنا، شب را در هتل اقامت می کنیم.
روز دوم : در این روز پس از صرف صبحانه در هتل، وقت کافی برای گشت ساحل طلایی داریم. عصر هنگام به گشت و گذار در شهر وارنا می پردازیم و موزه ی باستان شناسی بلغارستان دیدن می کنیم. سپس به هتل بازگشته و شب را در هتل می گذرانیم.
روز سوم : س از صبحانه امکان انتخاب بین شنا در چشمه‏ های آبگرم و معدنی، امکان استفاده از انواع سوناها و جکوزی‏ های خانه‏ ی آکوا در حاشیه‏ ی دریای سیاه با چشم ‏انداز بی‏نظیر ساحل سنت کنستانتا برای همسفران عزیز فراهم است. بعد از صرف ناهار می توانیم به بازدید از باغ دریا، شوی دلفین، آکورایوم یا دوچرخه‏ سواری بپردازیم.
روز چهارم : صبح زود، پس از صرف صبحانه در هتل خود را برای رفتن به شهر پلودیو آماده می کنیم. (حدود 5 ساعت)و پس از رسیدن به هتل مان در پلودیو خستگی راه را از تن به در می کنیم.
روز پنجم : امکان بازدید از آمفی‏ تئاتر تاریخی، استادیوم رومیِ شهر و مسجدجمعه در این روز فراهم است. می توانیم از پیاده روی در طولانی ترین پیاده رو سنگفرش اروپا و خیابانهای باشکو پلودیو لذت ببریم، از بناها و برج‏های تاریخی و معماری بی‏نظیر بافت قدیمی شهر عکاسی نماییم و از روی تپه‌ی باستانی شهر به تماشای مناظر بدیع بپردازیم. سپس، سفر خود را به سوی صوفیه ادامه می دهیم و شب را در هتل مان در صوفیه می گذرانیم.
روز ششم : تمام این روز را در صوفیه می گذرانیم. در شهر به گشت و گذار و عکاسی می پردازیم. از کلیسای مشهورسنت الکساندر نوسکی، بازمانده‏ های امپراتوری رُم کنار مسجد دوران عثمانی و چشمه‏ های آبگرم معروف صوفیه بازدید می کنیم و وقت آزاد برای بازدید از معبد ریلا، کوهستان ویتوشا و یا خرید در خیابانهای صوفیه در اختیار داریم.

روز هفتم : پس از تحویل دادن اتاق ها در صوفیه با کشور بلغارستان و زیبایی های آن وداع می کنیم تا سفر خود را با پرواز به کشور صربستان، شهر بلگراد ادامه دهیم.

بعد از رسیدن به شهر بلگراد به هتل محل اقامت خواهیم رفت تا صبح استراحت می کنیم.

روز هشتم : پس از نوش جان کردن صبحانه در هتل فرصت کافی برای گشت اختیاری یک روزه و بسیار هیجان انگیزی در شهر زیبای نوی ساد در کناره رود دانوب داریم. سپس به شهر بلگراد باز می کردیم.
روز نهم : به گشت در شهر بلگراد می پردازیم. دژکاله مگدان،محل تلاقی رود دانوب و ساوا، موزه ی تاریخ و فرهنگ، کلیسای ساوا از دیدنی های شهر بلگراد است. همچنین همسفران علاقه مند می توانند از فرصت استفاده کرده و به خرید و پیاده روی در شهر بپردازند.

شب هنگام به فرودگاه رفته و راهی ایران خواهیم شد.

نوع پرواز چارتر,
کلاس پرواز کلاس اقتصادی,
نوع بلیط بلیط رفت و برگشت,
شروع قیمت ها از 0 یورو, این تور در حال حاضر برگزار نمیشودتومان,
کشور مقصد بلغارستان, صربستان,
شهر مقصد وارنا, بلگراد,